SAPERE AUDE

"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"

Sukcesy uczniów I LO w XIX Olimpiadzie Wiedzy o Prawie

W dniu 4 marca 2017r. w krakowskim V Liceum Ogólnokształcącym im. A.Witkowskiego odbył się etap okręgowy XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie. Zawody składały się z dwóch części: testu z wiedzy i pracy pisemnej na jeden z tematów przygotowanych przez Komitet Główny. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Marcel Leżoń z klasy Ig, Patrycja Drąg z klasy IIg i Adrian Sakłak z klasy IIg. Miło nam poinformować, że do etapu centralnego olimpiady awansowali z II miejsca Adrian Sakłak i III lokaty Patrycja Drąg. Etap centralny olimpiady odbędzie się 1 kwietnia 2017r. w II Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. T. Halika w Ostrołęcę. Opiekunem uczniów jest dr Janusz Kowal. Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów!!!

na stronach
I Liceum Ogólnokształcącego
w Tarnowie.

Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna
z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce.

455 lat tradycji

srebrne-liceum-perspektywy