SAPERE AUDE

"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"

Zaproszenie na Targi Edukacyjne w Krakowie

Każdego roku tysiące uczniów staje przed pytaniami: Co dalej? Jaką wybrać szkołę? Jaki zawód chcę wykonywać? Czy mam  predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy? Na te i inne pytania pomogą odpowiedzieć zbliżające się Targi Edukacyjne w Krakowie. Polskie i zagraniczne szkoły wyższe, średnie, policealne, zawodowe oraz  instytucje związane z edukacją, prezentacje przedsiębiorców w 7 branżach, możliwość rozmowy ze studentami, uczniami i wykładowcami oraz wymiana doświadczeń – to wszystko zostało przygotowane dla uczestników imprezy. Na zwiedzających czekają również warsztaty, pokazy, doświadczenia oraz profesjonalni doradcy zawodowi. Targi Edukacyjne w Krakowie to doskonała okazja, by wybrać najbardziej odpowiedni kierunek kształcenia i dowiedzieć się, jak zaplanować swoją karierę. Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do odwiedzenia targów w dniach 23-25 marca 2017r.

na stronach
I Liceum Ogólnokształcącego
w Tarnowie.

Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna
z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce.

455 lat tradycji

srebrne-liceum-perspektywy