SAPERE AUDE

"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych naszej szkoły. Poniżej przypominamy najważniejsze terminy rekrutacji. Szczegóły znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

23 kwietnia do 11 czerwca 2018 r. (do godz. 15:00) - złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

22 do 26 czerwca 2018 r. - uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwo ukończenia gimnazjum oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego

29 czerwca 2018 r. godz. 12.00 - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

do 9 lipca 2018 r. (do godz. 15:00)- potwierdzenie woli podjęcia nauki w danej szkole poprzez dostarczenie: oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego o ile nie zostały wcześniej złożone

10 lipca 2018 r. godz. 12.00 - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i listy kandydatów nieprzyjętych

Zaproszenie na Targi Edukacyjne w Krakowie

Każdego roku tysiące uczniów staje przed pytaniami: Co dalej? Jaką wybrać szkołę? Jaki zawód chcę wykonywać? Czy mam  predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy? Na te i inne pytania pomogą odpowiedzieć zbliżające się Targi Edukacyjne w Krakowie. Polskie i zagraniczne szkoły wyższe, średnie, policealne, zawodowe oraz  instytucje związane z edukacją, prezentacje przedsiębiorców w 7 branżach, możliwość rozmowy ze studentami, uczniami i wykładowcami oraz wymiana doświadczeń – to wszystko zostało przygotowane dla uczestników imprezy. Na zwiedzających czekają również warsztaty, pokazy, doświadczenia oraz profesjonalni doradcy zawodowi. Targi Edukacyjne w Krakowie to doskonała okazja, by wybrać najbardziej odpowiedni kierunek kształcenia i dowiedzieć się, jak zaplanować swoją karierę. Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do odwiedzenia targów w dniach 23-25 marca 2017r.

na stronach
I Liceum Ogólnokształcącego
w Tarnowie.

Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna
z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce.

455 lat tradycji

2017-srebrne-liceum-perspektywy