SAPERE AUDE

"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"  

flaga rp

Olimpiady z zakresu ekonomii

Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w olimpiadach z zakresu tematyki ekonomicznej: Olimpiady o Ubezpieczeniach ZUS, Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiadzie Przedsiębiorczości. Zgłoszenia i zapisy przyjmnowane są przez nauczyciela podstaw przedsiębiorczości do dnia 27 września 2018r.

Dodatkowo informujemy, że istnieje mozliwość wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym w naszej szkole nt. olimpiady projektów społecznych "Zwolnieni z Teorii" Chętni proszę o zgłoszenia do nauczyciela podstaw przedsiębiorczości.

 

 

konkursy ekonomiczne

Witamy

na stronach
I Liceum Ogólnokształcącego
w Tarnowie.

Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna
z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce.

455 lat tradycji

2018-srebrne-liceum-perspektywy

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że
I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Brodzińskiego
w Tarnowie

jest wśród 500 najlepszych liceów
w Polsce sklasyfikowanych
w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2018
i przysługuje mu tytuł
"Srebrnej Szkoły 2018".

sukcesy

chor

radio szkolne2

Edukacja prawna

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu