Finalista Olimpiady Teologii Katolickiej

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Michał Ryndak z klasy I c  w dniach 23 -25. 03. 2017 r. w Lublinie reprezentował naszą Diecezję i Szkołę w etapie ogólnopolskim XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej.  Michał dobrym wynikiem, który dał mu 48 miejsce, uzyskał tytuł finalisty tejże olimpiady. Jest to wynik, który wprawdzie nie pozwolił zakwalifikować się do ścisłego finału,  a więc do grona 10 najlepszych, ale jeżeli weźmie się pod uwagę, że w całej Polsce w etapie szkolnym wzięło udział 16000 uczniów, w etapie diecezjalnym  prawie 2000, a w ogólnopolskim 123 uczestników, to ten wynik Michała tym bardziej cieszy. Gratulujemy mu tych osiągnięć i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły w Polsce. Życzymy w przyszłości dalszych sukcesów.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu