Ze świąteczną wizytą w ŚDS św. Kingi w Tarnowie

Wielki Tydzień i zbliżające się Święta Wielkanocne to bardzo dobra okazja do czynienia dobrych uczynków. Z tą myślą grupa wolontariuszy z naszej szkoły pod opieką S. Agnieszki i Ks. Grzegorza udała się ze świątecznymi życzeniami na ul. Matki Bożej Fatimskiej do Środowiskowego Domu Samopomocy im. św. Kingi, aby spotkać się oraz podzielić radością z tamtejszymi podopiecznymi. Wśród wspólnego śpiewu i dobrego słowa mile spędziliśmy ten czas, życząc 

w imieniu dyrekcji, nauczycieli i uczniów naszego liceum wszystkim opiekunom i podopiecznym ŚDS  wielu łask Bożych i pozytywnej energii w życiu. Te życzenia umieściliśmy na własnoręcznie wykonanych przez naszych wolontariuszy pięknych świątecznych kartkach. Gorąco dziękujemy wszystkim za zorganizowanie i przeprowadzenie tej wizyty.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu