Finał szkolnego konkursu języka angielskiego

Blisko 100 uczniów  I LO wzięło udział w Szkolnym Konkursie języka Angielskiego zorganizowanym przez mgr Annę Solak oraz mgr Renatę Babuśkę. Uczniowie zmagali w się w dwóch kategoriach: PHRASAL VERBS CHALLENGE – konkurs sprawdzał znajomość czasowników frazowych oraz WORD FORMATION CHALLENGE – konkurs sprawdzał znajomość zasad słowotwórstwa. Zwycięzcy zostali wyłonieni w dwóch etapach : I etap obejmował wiedzę na poziomie B2 i II etap na poziomie C1.
W dniu 11 kwietnia 2017 Pani Dyrektor Jadwiga Skolmowska ogłosiła oficjalne wyniki i wręczyła atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy otrzymali m.in. książki, słowniki, pendrivy, bezprzewodowe głośniki bluetooth, powerbanki, płyty DVD, CD.
Nagrody udało się pozyskać m.in. dzięki wsparciu Pana mgr K. Horbacewicza i Fundacji I LO "Semper Primus" oraz Wydawnictwa Pearson.

Zwycięzcy konkursu  PHRASAL VERBS CHALLENGE
I miejsce Katarzyna Drobot (1b)
II miejsce Kinga Lizak (2a)
III miejsce Aleksandra Kowal (2a), Igor Nowak (3h), Karolina Srebro (1b)
Wyróżnienia: Natalia Pankowska (3c), Adrianna Wałaszek (3k), Dawid Migacz (2k), Aleksandra Biedroń (1b)
Wyniki konkursu  WORD FORMATION CHALLENGE
I miejsce - Dawid Migacz (2 k)
II miejsce - Filip Dyk (Ie), Rafał Siedlik (2 a)
III miejsce Aleksander Głód (1c)

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy !