Sukcesy w konkursach chemicznych

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas biologiczno – chemicznych brali udział w kilkuetapowych konkursach chemicznych. Michał Ryndal (Ic) i Emilia Bogacz (IIIc) zakwalifikowali się do I etapu 63 Olimpiady Chemicznej organizowanej przez Komitet Okręgowy. Do Finałowego II etapu Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Fundację PRO CHEMIA przy Wydziale Chemii UJ zakwalifikowali się: Armatys Monika, Bogacz Emilia, Grzyb Aleksandra, Karpiel Marta i Ramian Jan (klasa IIIc) oraz Augustyn Agnieszka, Leżoń Justyna (kl IIc) a także Cholewa Weronika, Mierniczek Mateusz i Surmacz Albert (IIf). Opiekunami uczniów są dr inż. Agnieszka Kubala i dr inż. Renata Adamiak. Wśród laureatów tego konkursu znaleźli się z klas trzecich: Armatys Monika i Bogacz Emilia, a z klas drugich w ścisłej czołówce na IV miejscu listy rankingowej konkursu była Weronika Cholewa z klasy IIf. Uczeń IIf Mateusz Mierniczek otrzymał wyróżnienie.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.