Zakończenie Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej 2017

Zdecydowane zwycięstwa odniosły nasze drużyny  dziewcząt  i chłopców w tegorocznej edycji Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej, w której startowało ponad 200 zawodników, reprezentujących  szkoły powiatu tarnowskiego. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych rywalizowało 8  zespołów dziewcząt  i 11 zespołów chłopców .

Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa 44 zawodniczek i zawodników. Zawody rozgrywane były systemem 8 rund  w konkurencji karabinu i pistoletu pneumatycznego.

Wyniki indywidualne w kategorii dziewcząt:

Pistolet pneumatyczny: I miejsce – Monika Godyń (I B); II miejsce Dominika Grabeus ( III H), IV miejsce – Wiktoria Pajor ( I D)

Karabin pneumatyczny: I miejsce- Olga Wąż (III A); III miejsce- Monika Armatys  (III C); IV miejsce- Justyna Szlosek (I B);  V miejsce – Magdalena Madej (I C); VI miejsce- Julia Przepióra (II B),   VIII miejsce – Joanna Maliga (I E);  IX miejsce- Patrycja Bojdo (IIA)

W kategorii chłopców:

Pistolet pneumatyczny: I miejsce – Piotr Mordawski (IIIE); II miejsce Jakub Adamczyk ( III H), IV miejsce- Biernat Daniel (I B).

Karabin pneumatyczny: III miejsce – Karol Pajdo (II B), V miejsce- Damian Derlęga (I H) B), VII miejsce- Michał Kopacz (III E), VIII miejsce – Przemysław Zaklikiewicz (II F);  X miejsce – Jan Ramian (III C).

Ta dominacja przełożyła się na wyniki zespołowe. Nasze dziewczęta zdeklasowały rywalki z innych szkół, wygrywając różnicą aż 443  pkt. nad kolejnym zespołem, natomiast chłopcy zwyciężyli również z dużą przewagą 133 pkt.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnym roku szkolnym. 

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu