Kwalifikacje olimpijskie z historii i olimpiad prawniczych

Do etapu okręgowego XLIV Olimpiady Historycznej zakwalifikowali się uczniowie: Kacper Drzała (3g) i Łukasz Augustyn (2g). Opiekunami uczniów są mgr A. Żak i dr J. Kowal. Eliminacje pisemne II stopnia odbyły się 13 stycznia 2018 r. Zawody ustne odbęda się 26 stycznia 2018 r.

Do etapu okręgowego XX Olimpiady Wiedzy o Prawie zakwalifikowali się uczniowie: Marcin Woźniak i Mikołaj Pietruszka z klasy 3g oraz Marcel Leżoń z klasy 2g. Opiekunem uczniów jest dr J. Kowal. Eliminacje II stopnia zostaną przeprowadzone 24 lutego 2018 r.

Do II etapu Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie awansowali: z klasy 3d - Agnieszka Hebda, Wiktoria Jagoda, Marcin Woźniak, natomiast z klasy 2g - Marcel Leżoń, Daria Chrabąszcz, Katarzyna Kuta, Wiktoria Citak, Szymon Starzyk, Filip Fido, Dominika Janik, Katarzyna Półchłopek, Piotr Klimowski, Jakub Pokrywka i Piotr Kądzielawa. Opiekunem uczniów jest dr J. Kowal. Zawody okręgowe odbędą się 7 marca 2018 r.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.