flaga rp

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego UJ

Miło nam poinformować, że Michał Ryndak z klasy II C został laureatem Konkursu Chemicznego plasując się na VI miejscu listy rankingowej UJ dla klas drugich. Natomiast laureatką Konkursu dla klas maturalnych i jednocześnie zwycięzcą Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego w roku 2018 została Weronika Cholewa z klasy III F zajmując I miejsce na liście UJ.

10 marca na wydziale Chemii UJ uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w etapie finałowym Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego UJ. W rywalizacji klas maturalnych brali udział: Weronika Cholewa (III F), Mateusz Mierniczek (IIIF) oraz Aleksandra Stec (IIIC), klasy drugie reprezentowali: Karolina Janus (IIF), Karolina Gryboś (IIK), Kacper Moździerz (IIB) oraz Aleksander Głód (IIC) i Michał Ryndak (IIC).

Opiekunami uczniów są: dr inż. Agnieszka Kubala, mgr Agnieszka Pawlina – Boduch oraz dr inż. Renata Adamiak.

Serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.