flaga rp

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w Tarnowie

Tarnowski Miejski Szkolny Związek Sportowy podsumował współzawodnictwo sportowe szkół w roku szkolnym 2017 / 2018 ,

I Liceum Ogólnokształcące okazało się najlepszą szkołą  w Tarnowie , uzyskując I miejsce w podsumowaniu współzawodnictwa sportowego w kategorii dziewcząt i chłopców .

Gratulacje dla uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego  .

Czytaj więcej...

Zawody szachowe

Dnia 22.10.2018r. odbyły się zawody o Mistrzostwo Tarnowa w szachach drużynowych. Mistrzostwa  zostały rozegrane w ramach Tarnowskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Szkół Tarnowskiego Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego na zlecenie Wydziału Sportu Urzędu Miasta Tarnowa .

Zmagania toczyły się  w sali Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy Parafii Bł. Karoliny w Tarnowie.

Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w składzie : Wojciech Urbański , Julia Wolak , Karol Mróz  i Aleksandra Mróz  zajęła I miejsce oraz prawo reprezentowania Tarnowa w zawodach małopolskich .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Tarnowa w szachach drużynowych

Dnia 14.XI . 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Tarnowa w szachach drużynowych. Zawody zostały rozegrane w ramach Tarnowskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Szkół Tarnowskiego Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego . Turniej odbył się w sali Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy Parafii Bł. Karoliny w Tarnowie.

Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w składzie : Julia Wolak , Wojciech Urbański , Karol Mróz , Albert Surmacz  wywalczyła I miejsce i prawo do reprezentowania Tarnowa w zawodach na szczeblu wojewódzkim , które odbędą się 29.XI . 2017 r. w Myślenicach .

Gratulujemy .

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Tarnowa w pływaniu indywidualnym i sztafetowym

 Dnia 12.01.2017 r. na basenie w Tarnowie – Mościcach odbyły się Mistrzostwa Tarnowa w pływaniu indywidualnym i drużynowym .

Drużyna dziewcząt w składzie : Babiarz Natalia , Fyda Natalia , Juszczyk Agata , Kłosowska Oliwia , Łabno Agata , Maciaszek Oliwia , Marszałek Gabriela , Marszałek Julia , Sumara Natalia zdobyła złote medale .

Drużyna chłopców w składzie : Barszcz Daniel , Dubiel Jakub , Hajduk Bartłomiej , Kuta Filip , Onak Dawid , Reczek Mateusz , Strasik Jakub , Święcicki Paweł , Wielgus Michał zajęła drugie miejsce .

Indywidualnie złoty medal na 50 m. stylem motylkowym zdobył Daniel Barszcz 2b , a srebro na 50 m . stylem dowolnym zdobył Jakub Strasik 3b .

Opiekunem zawodników była mgr Joanna Schenk .

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy .

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Tarnowa w Tenisie Stołowym

15 i 16 XI 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Tarnowa w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców .

Wicemistrzostwo Tarnowa zdobyła drużyna chłopców w składzie Sylwester Lech , Kądzielawa Piotr i Kamil Lekarczyk .

Drużyna dziewcząt w składzie Gabriela Białas , Aleksandra Wadas i Anieszka Derus zajęła IV miejsce przegrywając tylko jeden pojedynek .

Opieka nad zawodnikami : Joanna Schenk i Urszula Świerczek.

Gratulujemy

Czytaj więcej...

Drużynowe zawody szachowe

19.10.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Tarnowa w szachach drużynowych. W zawodach uczestniczyło dziesięć najlepszych szkół ponadgimnazjalnych z Tarnowa. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Karolina Świerczek 3b , Tomasz Szczerba 2b, Albert Surmacz 2f, Paweł Roczniak 1k z jedną przegraną, trzema remisami i pięcioma zwycięstwami zajęła IV miejsce. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

II miejsce uczniów klasy 1F w GRZE TERENOWEJ

 Dnia 04.03.2016 na PWSZ w Tarnowie odbyła się "Gra terenowa" w
ramach dni otwartych uczelni. W imprezie tej wzięła udział klasa 1F z naszej
szkoły. Troje uczniów tj. Inga Jarosz, Justyna Starzyk i Albert Surmacz
walczyło z 12 zespołami z innych tarnowskich szkół rozwiązując na czas zadania
z wielu dziedzin nauki: matematyka, informatyka, biologia itp zbierając za
każde punkty.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Tarnowa w szachach

Dnia 25 XI 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Tarnowa Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach .

Mistrzynią Tarnowa została uczennica naszej szkoły Karolina Świerczek , Karolina zdobyła złoty medal i prawo reprezentowania I Liceum i Tarnowa w zawodach  o Mistrzostwo Małopolski .

Czytaj więcej...

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

Witamy wszystkich uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w nowym roku szkolny 2015 / 2016 i zachęcamy do aktywnego udziału w zajęciach rekreacyjno - sportowych organizowanych przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego .

 

Czytaj więcej...

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu