Sukcesy w zawodach lekkoatletycznych

Dnia 28.09 na obiektach ZKS Unia Tarnów odbyły się zawody Tarnowskiej Licealiady w Sztafecie 10x1000m dziewcząt  i 10x1500m chłopców.

Dziewczęta naszej szkoły zdobyły III miejse, plasując się tuż za IV LO i III LO.

W składzie naszej szkoły biegały:

Duk Natalia 2d, Gostek Ola 2d, Malec Kinga 2d, Babiarska Kornelia 2e, Wałaszek Paulina 2h, Hynek Ola 2e, Plebanek Renata 1d, Bednarz Katarzyna 1d, Mucha Małorzata 1a, Serwicz Wiktoria 1a.

Chłopcy uplasowali sie na VI miejscu w składzie: Nowakowski Dariusz 2b, Białas Dawid 2b, Wielgot Mikołaj 1b, Ćwik jakub 1b, Zając Karol 1b, Rynda Michał 1c, Ptak Adrian 1c, Pokrywka Jakub 1g, Kozioł Paweł 1a, Czwakiel Maciej 1g, Potępa Radosław 3a

Gratulujemy     opiekun mgr. Ewa Dembicka

Dnia 30.09 odbyła się Tarnowska Licealiada w Lekkiej Atletyce na obiektach ZKS Unia Tarnów. Uczniowie tarnowskich szkół brali udzial w dyscyplinach : bieg na 100, 400,800,1500m, skok w dal, pchnięcie kulą .

Dariusz Nowakowski 2b zdobył ZŁOTY medal na dystansie 1500m, Michał Lesniewski 2k SREBRNY medal w skoku w dal, Agnieszka Derus 2h SREBRO  na dystansie 800m.

pozostali uczestnicy zawodów:Poręba Ewelina 2c, Bieś Dominika 2f, Żebrowska Natalia 3f, kowalczuk Dominika 3c, Skiba Edyta 1d, Hynek Aleksandra 2e, Wałaszek Paulina 2h, Duk Natalia 2d, Malec Kinga 2d,Potępa Radosław 3a, Białas Dawid 2b/ Gratulujemy uczestnikom i zwycięzcą.