Petanque La Molle Na Niepodległość

Komisja Wychowania Fizycznego I LO przy wsparciu Tarnowskiego Klubu Boules po raz kolejny przygotowała i doprowadziła do spotkania integracyjnego uczniów szkół ponadgimnazjalnych miasta Tarnowa, w poniedziałkowe przedpołudnie na hali sportowej. W rozgrywkach uczestniczyły pod opieką wychowawców kultury fizycznej po dwie drużyny ze szkół: I LO; III LO; ZSEO i ZSME. ( szczegóły w oficjalnym prtokole zawodów ).

 

 

Komisja Wychowania Fizycznego I LO

Tarnowski Klub Boules 

Protokół Petanque la Molle Challenge na Niepodległość Polski 

Uczestniczące drużyny:

Numer zespołu

Szkoła – nazwiska i imiona

1 III LO: Walkowicz Jarosław, Pyrek Tomasz, Kaczanowski Jacek, Firlit Przemysław, Buczek Konrad, Wojdyło Sara
2 I LO: Włodarczyk Dominik, Bańbor Maciej, Bujak Adam, Kucajda Konrad, Cabała Justyna, Karwat Robert, Bator Michał
3 ZSEO: Duran Magdalena, Tokarska Patrycja, Tokarska Adriana, Prus Ewa, Trybus Natalia
4 ZSME: Muszyńska Wiktoria, Morys Natalia, Krzyśko Marcin, Poręba Maciej
5 III LO: Krupa Jarek, Stachura Dominika, Słowik Katarzyna, Honkisz Marcin, Kowal Andrzej, Moździerz Jakub
6 I LO: Starostka Artur, Barnaś Adrian, Gierlach Marcin, Hamowski Łukasz, Rozmus Arek, Koczwara Krzysztof, Łątka Joanna, Materowska Ewelina
7 ZSME: Magiera Anna, Kucharzyk Krystian, Łasak Damian, Figiel Agnieszka, Madej Martyna
8 ZSEO: Kołodziej Rozalia, Mytni Ewa, Bućko Anita, Kościński -Turek Michał, Przybyłowicz Klaudia, Forysiak Iwona

Dyrekcjom i wychowawcom kultury fizycznej większej części drużyn dziękuję za odświętne reprezentacyjne ubiory sportowe. 

www.petanque.pl 

Osiągnięte wyniki graczy w eliminacji z powiatów:

brzeski, dąbrowski, dębicki, tarnowski, tuchowski.

 

Ekipa – numer

Punkty

Małe punkty – rundy eliminacyjne

1

2

2:13 [2], 13:4 [4],13:8 [3]

2

2

13:2 [1], 7:11 [3], 13:4 [4]

3

1

1:13 [4], 11:7 [2], 8:13[1]

4

1

13:1 [3], 4:13 [1], 4:13 [2]

5

1

3:13 [6], 6:13 [7],13:11 [8]

6

3

13:3 [5], 13:3 [8],13:9 [7]

7

2

11:10 [8], 13:6 [5], 9:13 [6]

8

0

10:11 [7], 3:13 [6], 11:13 [5]

Po eliminacjach ( 30 minut ) awans do

reprezentowania w rundzie finałowej – wyniki: 

Ekipa – numer

Punkty

Małe punkty – rundy z przeciwnikiem

1

2

8:7 [6], 13:4 [7]

2

1

13:5 [7], 5:13 [6]

6

1

7:8 [1], 13:5 [2]

7

0

5:13 [2], 4:13 [1]

Rundy o miejsca od 5-8: 

Ekipa – numer

Punkty

Małe punkty – rundy z przeciwnikiem

3

1

8:7 [5], 6:13 [8]

4

2

13:3 [8], 13:5 [5]

5

0

7:8 [3], 5:13 [4]

8

1

3:13 [4], 13:6 [3]

Klasyfikacja końcowa – Tarnowska Kiść z Kulą

Bulerzy startujący z powiatów: 

Brzeski 3

Dąbrowski 10

Dębicki 4

Tarnowski 24

Tuchowski 1 

Trenerzy TIR de PRECISION [ 6 - 7 - 8 - 9 metr ] 

Nazwisko i imię

6

7

8

9

6

7

8

9

Pkt

Gucwa Paweł

               

9

Krakowski Wojciech

               

11

Kowal Małgorzata

               

9

Kałużny Adam

               

6

Lach MaŁgorzata

               

8

Finał 10 listopada godzina 18 

Wszyscy otrzymali dyplomy-nominacje.

Kolejna runda 16 grudnia ( poniedziałek ) w godzinach 8.30 -14

Kierownik mgr Adam Kałużny

Tarnowska Kiść z Kulą                                                                                             Tarnów, 4 listopad 2013 rok

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu