Sukcesy Piłkarek i Piłkarzy Ręcznych w roku szkolnym 2017/2018

Miło nam poinformować, że podczas rozegranego 19 marca w hali olkuskiego MOSiR-u Finału Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt, nasza drużyna  w składzie : Anna Bogacz , Wiktoria Kostuch , Monika Marczyk , Natalia Kociuba , Katarzyna Kucajda , Czerwińska Adrianna , Ciężadło Karolina , Rzepka Dominika  Flis Monika , Brożek Natalia wywalczyła tytuł Vice - Mistrza Małopolski .

W zawodach brały udział drużyny  z Krakowa, Myślenic, Wieliczki, Nowego Sącza i Olkusza .

13.03.2018 r. odbył się finał Tarnowskiej Licealiady w piłce ręcznej chłopców nasza drużyna w składzie : Kozioł Paweł , Andrzej Wicherek , Robert Pyrek ,Strychała Maksymilian ,Krzysztof Ocytko ,Michałek Wojciech ,Linard Filip ,Łątka Tomasz , Błocho Przemysław , Brożek Kamil , Jakub Żołądź zdobyła srebrne medale.

Czytaj więcej...

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

Dnia 9.02 2018 r. odbyły się Miatrzostwa Tarnow w piłce ręcznej dziewczat . Drużyna I LO w składzie : Ciężadło Karolima , Czerwińska Adrianna , Kociuba Natalia , Flis Monika , Kostuch Wiktoria , Kucajda Katarzyna , Morczyk Monika zdobyła złote medale . Dziewczęta będą reprezentowały Tarnów w zawodach rejonowych .

Opieka : Barbara Mikulska

Gratulujemy

20180209 085049 HDR

Turniej Piłki Ręcznej z okazji Święta Niepodległości

Dnia 9.XI.2017 r. I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie było organizatorem Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców z okazji Święta Niepodległości .

I miejsce w turnieju dziewcząt wywalczyły uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie ( drużyna w składzie : Kostuch Wiktoria , Rzepka Dominika ,          Marczyk Monika , Kociuba Natalia , Ada Czerwińska , Bogacz Anna , Ciężadło Karolina , Kucajda Katarzyna , Monika Flis ) .

Nasze zawodniczki pokonały uczennice : III Liceum Ogólnokształcącego oraz reprezentantki Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie .

Przyznano nagrody indywidualne : Królem Strzelców została  - Wiktoria Kostuch  I LO , najlepszymi zawodniczkami zawodów zostały : Kociuba Natalia I LO , Izabela Ochońska III LO i Monika Pacyna ZSEG .

I miejsce w turnieju chłopców zdobyli również zawodnicy I Liceum Ogólnokształcącego  w Tarnowie ( drużyna w składzie : Paweł Kozioł , Przemysław Błocho , Robert Pyrek , Maksymilian Strychała , Piotr Prus , Krzysztof Micek , Tomasz Łątka , Andrzej Wicherek ) .

II miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie

III miejsce wywalczyło IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie ,

IV miejsce dla uczniów III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie .

Królem Strzelców został Andrzej Wicherek I LO , najlepszymi zawodnikami zostali : Pyrek Robert I LO , Grzesik Maksymilian III LO , Paw Bartosz ZSME  i Konrad Łuczyński IV LO .

Gratulujemy .

Sędzia Główny zawodów - Aleksander Ratowski , organizator - mgr Barbara Mikulska.

Nagrody ufundowali : Rada Rodziców I LO oraz Wydział Komunikacji Społecznej UMT .

20171109 090010

20171109 101810

20171109 125633

Resized 20171109 095600Resized 20171109 095618

Rejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Piłkarki Ręczne I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie zwyciężyły turniej w ramach Rejonowej Licealiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt . Nasze uczennice pokonały koleżanki z Tuchowa i Brzeska . Drużyna I LO w składzie : Anna Bogacz , Karolina Ciężadło ,Adrianna Czerwińska , Natalia Kociuba , Wiktoria Kostuch , Karolina Kotrzuba , Weronika Różańska , Dominika Rzepka , Magdalena Tryka awansowały do finałowych zawodów Małopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt , które odbędą się 10.04 2017 r. w Nowym Sączu .

Opiekunem zawodniczek była mgr Barbara Mikulska .

Brązowe medale dla Piłkarzy Ręcznych

Dnia 24.03.2017 r. na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego odbyły się Finały Tarnowskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców .

Drużyna I LO w składzie : Adel Hachim , Paweł Kozioł , Andrzej Wicherek , Krzysztof Ocytko , Bartek Podgórski, Maksymilian Strychała , Filip Linard , Dariusz Maliszewski , Krzysztof Micek , Tomasz Łątka , Jakub Sokołowski zajęła III miejsce , zdobywając brązowe medale .

Opiekunem zawodników była Barbara Mikulska .

Gratulujemy.

Złoto dla piłkarek ręcznych

Reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie wywalczyły I miejsce w Tarnowskiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W finałowych zawodach nasze uczennice pokonały zawodniczki III LO ( 11-9 ) , ZSEG ( 13-9 ) i IV LO ( 7-6 ) .

Turniej Piłki Ręcznej z okazji Święta Niepodlełości

Dnia 9.XI.2016 r. na sali sportowej naszej szkoły odbył się Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt  i chłopców z okazji Święta Niepodległości .

W turnieju dziewcząt I miejsce zdobyły zawodniczki z III LO , II miejsce zajęły dziewczęta I LO , miejsce III wywalczyły uczennice ZSEG .

Nagrody dla najlepszych zawodniczek otrzymały Natalia Kociuba z I LO , Weronika Skrzypek z ZSEG i Aleksandra Ochońska z III LO .

Najlepszą Bramkarką turnieju została uczennica III LO Izabela Ochońska , Królem Strzelców Wiktoria Kostuch z I LO .

W turnieju chłopców I miejsce zajęli uczniowie ZSME , II miejsce IV LO a trzecie miejsce zdobyli zawodnicy I LO

Narody dla najlepszych zawodników otrzymali Karol Łuczyński IV LO ,

Andrzej Wicherek I LO , oraz Patryk Łabuz ZSME .

Bramkarzem turnieju został Michał Fiuk IV LO . Królem Strzelców został uczeń ZSME Bartosz Sebastian .

Narody dla zawodników ufundowała Rada Rodziców I LO , oraz Wydział Komunikacji Społecznej UMT. Turniej zorganizowała mgr Barbara Mikulska .

Wszystkim dziękujemy i gratulujemy .

Srebro dla piłkarzy ręcznych

22.03.2016r. odbyły się finałowe zawody o Mistrzostwo Tarnowa w Piłce Ręcznej chłopców .

Nasza drużyna w składzie : M. Gzyl , G. Ligęski , Sz. Barszcz , M. Dyngosz ,   A. Hachim , A. Ziaja , R. Pyrek , P. Kluz , P. Rusin , A. Podoluch , K. Łabędź , D. Jeleń

zdobyła srebrne medale .

Opiekunem zawodników była mgr Barbara Mikulska .

Tarnowska Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

21.03 .2016 r . nasza szkoła była organizatorem finałowych rozgrywek o Mistrzostwo Tarnowa w Piłce Ręcznej dziewcząt . W zawodach brało udział ( wyłonionych wcześnie z faz grupowych ) sześć najlepszych żeńskich szkolnych zespołów piłki ręcznej   .

Drużyna I LO w składzie : A. Czerwińska , K. Żymuła , D. Rzepka , K. Błaś , M. Tryka ,     N. Kociuba , J. Surowiec , A. Bogacz , M. Morczuk , K. Kutrzuba , M. Flis zajęły II miejsce i odebrały srebrne medale . Opiekunem uczennic była mgr Barbara Mikulska .