Brązowe medale dla Piłkarzy Ręcznych

Dnia 24.03.2017 r. na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego odbyły się Finały Tarnowskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców .

Drużyna I LO w składzie : Adel Hachim , Paweł Kozioł , Andrzej Wicherek , Krzysztof Ocytko , Bartek Podgórski, Maksymilian Strychała , Filip Linard , Dariusz Maliszewski , Krzysztof Micek , Tomasz Łątka , Jakub Sokołowski zajęła III miejsce , zdobywając brązowe medale .

Opiekunem zawodników była Barbara Mikulska .

Gratulujemy.

Czytaj więcej...

Złoto dla piłkarek ręcznych

Reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie wywalczyły I miejsce w Tarnowskiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W finałowych zawodach nasze uczennice pokonały zawodniczki III LO ( 11-9 ) , ZSEG ( 13-9 ) i IV LO ( 7-6 ) .

Turniej Piłki Ręcznej z okazji Święta Niepodlełości

Dnia 9.XI.2016 r. na sali sportowej naszej szkoły odbył się Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt  i chłopców z okazji Święta Niepodległości .

W turnieju dziewcząt I miejsce zdobyły zawodniczki z III LO , II miejsce zajęły dziewczęta I LO , miejsce III wywalczyły uczennice ZSEG .

Nagrody dla najlepszych zawodniczek otrzymały Natalia Kociuba z I LO , Weronika Skrzypek z ZSEG i Aleksandra Ochońska z III LO .

Najlepszą Bramkarką turnieju została uczennica III LO Izabela Ochońska , Królem Strzelców Wiktoria Kostuch z I LO .

W turnieju chłopców I miejsce zajęli uczniowie ZSME , II miejsce IV LO a trzecie miejsce zdobyli zawodnicy I LO

Narody dla najlepszych zawodników otrzymali Karol Łuczyński IV LO ,

Andrzej Wicherek I LO , oraz Patryk Łabuz ZSME .

Bramkarzem turnieju został Michał Fiuk IV LO . Królem Strzelców został uczeń ZSME Bartosz Sebastian .

Narody dla zawodników ufundowała Rada Rodziców I LO , oraz Wydział Komunikacji Społecznej UMT. Turniej zorganizowała mgr Barbara Mikulska .

Wszystkim dziękujemy i gratulujemy .

Srebro dla piłkarzy ręcznych

22.03.2016r. odbyły się finałowe zawody o Mistrzostwo Tarnowa w Piłce Ręcznej chłopców .

Nasza drużyna w składzie : M. Gzyl , G. Ligęski , Sz. Barszcz , M. Dyngosz ,   A. Hachim , A. Ziaja , R. Pyrek , P. Kluz , P. Rusin , A. Podoluch , K. Łabędź , D. Jeleń

zdobyła srebrne medale .

Opiekunem zawodników była mgr Barbara Mikulska .

Gratulujemy .

Tarnowska Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

21.03 .2016 r . nasza szkoła była organizatorem finałowych rozgrywek o Mistrzostwo Tarnowa w Piłce Ręcznej dziewcząt . W zawodach brało udział ( wyłonionych wcześnie z faz grupowych ) sześć najlepszych żeńskich szkolnych zespołów piłki ręcznej   .

Drużyna I LO w składzie : A. Czerwińska , K. Żymuła , D. Rzepka , K. Błaś , M. Tryka ,     N. Kociuba , J. Surowiec , A. Bogacz , M. Morczuk , K. Kutrzuba , M. Flis zajęły II miejsce i odebrały srebrne medale . Opiekunem uczennic była mgr Barbara Mikulska .

Mistrzostwa Tarnowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt

228Dnia 24.03.2015r. na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego odbyły się Finały Mistrzostw Tarnowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Nasza reprezentacja pod opieką pani Barbary Mikulskiej w składzie: Bator Karolina, Tryka Magdalena, Różańska Weronika, Surowiec Izabela, Pyrek Magdalena, Błaś Karolina, Lisowska Izabela, Drużkowska Marcelina, Firlej Roksana, Wójcik Katarzyna, Pikul Aleksandra, Pagos Aleksandra, Chmioła Marta, Mleczko Katarzyna zdobyła srebrne medale. Gratulujemy.

Finały Tarnowskiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt

Dnia 17.03 2014 r. w naszej szkole odbyły się Finały Tarnowskiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt , nasze drużyna pod opieka mgr Barbary Mikulskiej w składzie Firlej Roksana , Hajduk Karolina ,Kłósek Sara , Kurczab Weronika , Rogozińska Aleksandra , Wójcik Anna ,Drużkowska Marcelina , Mleczko Katarzyna , Chmioła Marta , Schabowska Agata , Patyk Justyna wywalczyły I miejsce ( złote medale ) i awans do finałów rejonowych . Miejsce II zajęły zawodniczki III LO , miejsce III uczennice ZSEG , IV miejsce – V LO . Gratulujemy

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców z okazji „Święta Niepodległości„

Dnia 6 XI 2013 r. nasza szkoła była organizatorem Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców z okazji „Święta Niepodległości „.
I miejsce i puchar zdobyli zawodnicy Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie
II miejsce zdobyło I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
III miejsce zdobyli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie