Turniej Piłki Ręcznej z okazji Święta Niepodlełości

Dnia 9.XI.2016 r. na sali sportowej naszej szkoły odbył się Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt  i chłopców z okazji Święta Niepodległości .

W turnieju dziewcząt I miejsce zdobyły zawodniczki z III LO , II miejsce zajęły dziewczęta I LO , miejsce III wywalczyły uczennice ZSEG .

Nagrody dla najlepszych zawodniczek otrzymały Natalia Kociuba z I LO , Weronika Skrzypek z ZSEG i Aleksandra Ochońska z III LO .

Najlepszą Bramkarką turnieju została uczennica III LO Izabela Ochońska , Królem Strzelców Wiktoria Kostuch z I LO .

W turnieju chłopców I miejsce zajęli uczniowie ZSME , II miejsce IV LO a trzecie miejsce zdobyli zawodnicy I LO

Narody dla najlepszych zawodników otrzymali Karol Łuczyński IV LO ,

Andrzej Wicherek I LO , oraz Patryk Łabuz ZSME .

Bramkarzem turnieju został Michał Fiuk IV LO . Królem Strzelców został uczeń ZSME Bartosz Sebastian .

Narody dla zawodników ufundowała Rada Rodziców I LO , oraz Wydział Komunikacji Społecznej UMT. Turniej zorganizowała mgr Barbara Mikulska .

Wszystkim dziękujemy i gratulujemy .

DSC 0140DSC 0134DSC 0129