Turniej Piłki Ręcznej z okazji Święta Niepodległości

Dnia 9.XI.2017 r. I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie było organizatorem Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców z okazji Święta Niepodległości .

I miejsce w turnieju dziewcząt wywalczyły uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie ( drużyna w składzie : Kostuch Wiktoria , Rzepka Dominika ,          Marczyk Monika , Kociuba Natalia , Ada Czerwińska , Bogacz Anna , Ciężadło Karolina , Kucajda Katarzyna , Monika Flis ) .

Nasze zawodniczki pokonały uczennice : III Liceum Ogólnokształcącego oraz reprezentantki Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie .

Przyznano nagrody indywidualne : Królem Strzelców została  - Wiktoria Kostuch  I LO , najlepszymi zawodniczkami zawodów zostały : Kociuba Natalia I LO , Izabela Ochońska III LO i Monika Pacyna ZSEG .

I miejsce w turnieju chłopców zdobyli również zawodnicy I Liceum Ogólnokształcącego  w Tarnowie ( drużyna w składzie : Paweł Kozioł , Przemysław Błocho , Robert Pyrek , Maksymilian Strychała , Piotr Prus , Krzysztof Micek , Tomasz Łątka , Andrzej Wicherek ) .

II miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie

III miejsce wywalczyło IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie ,

IV miejsce dla uczniów III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie .

Królem Strzelców został Andrzej Wicherek I LO , najlepszymi zawodnikami zostali : Pyrek Robert I LO , Grzesik Maksymilian III LO , Paw Bartosz ZSME  i Konrad Łuczyński IV LO .

Gratulujemy .

Sędzia Główny zawodów - Aleksander Ratowski , organizator - mgr Barbara Mikulska.

Nagrody ufundowali : Rada Rodziców I LO oraz Wydział Komunikacji Społecznej UMT .

20171109 090010

20171109 101810