Tarnowska Licealiada w pływaniu

Tarnowska Licealiada w pływaniu indywidualnym i sztafetowym

 

Sukces naszych sztafet pływackich , zawodnicy I LO pod opieką pani mgr Joanny Schenk zdobyli złote medale .

 

Wyniki końcowe zawodów pływackich rozgrywanych w dniu 15.01.2016r. na basenie MDS TOSiR w Tarnowie

sztafeta 8 x 50 metrów - chłopców

1.      I Liceum Ogólnokształcące                          4,23,28

2.      III Liceum Ogólnokształcące                          4,26,10

3.      Zespół Szkół Technicznych                   4,51,52

4.      IV Liceum Ogólnokształcące                          4,57,33

5.      XVI Liceum Ogólnokształcące                          5,02,66

6.      II Liceum Ogólnokształcące                          5,34,24

Startowało 6 sztafet 48 zawodników

sztafeta 8 x 50 metrów - dziewcząt

1.      I Liceum Ogólnokształcące                          5,24,15

2.      IV Liceum Ogólnokształcące                          5,46,30

3.      II Liceum Ogólnokształcące                          5,46,79

4.      III Liceum Ogólnokształcące                          5,50,36

Startowało 4 sztafety 32 zawodniczki

Indywidualnie nasi zawodnicy wywalczyli :

styl klasyczny 50 metrów

1.      Katarzyna Wenc            V LO                0,45,30

2.      Dagmara Burnóg            III LO                0,48,09

3.      Oliwia Kłosowska            I LO                 0,48,64

       4. Marta Łabno              I LO                 0,49,29

 

styl grzbietowy 50 metrów

1.      Patrycja Chwałek               V LO                     0,42,69

2.      Katarzyna Bargieł               III LO                    0,45,11

3.      Magdalena Tyrka               I LO                       0,46,5

4.      Weronika Boryczko               I LO                       0,49,34

styl motylkowy 50 metrów

1.      Karolina Florek                 ZSEG                    0,41,18

2.      Klaudia Kumorek               II LO                     0,42,16

         3 . Natalia Babiarz                 I LO                        0,45,84

styl dowolny 50 metrów

1.      Wiktor Bryła                    ZST                       0,27,79

2.      Krzysztof Kurantowicz               XIV LO                 0,27,89

3.      Filip Czerwiński                      II LO                     0,30,83

       4.   Jakub Strasik                  I LO                        0,31,17

styl motylkowy 50 metrów

1.      Krzysztof Misterka               XVI LO                 0,31,63

       2. Michał Żurawski                 I LO                        0,32,72

Wszystkim gratulujemy .

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu