TURNIEJ SIATKÓWKI KOBIET

Dnia 3 listopada 2014 r. w naszej szkole odbył się turniej siatkówki kobiet o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Do walki przystąpiły cztery szkoły: I LO, III LO, IV LO i VII LO. W pierwszym spotkaniu nasze zawodniczki z łatwością pokonały uczennice IV LO w dwóch setach. W kolejnym meczu toczyła się zacięta walka pomiędzy III LO i

 VII LO. Ostatecznie zakończyła się ona wynikiem 2:0 dla VII LO.
Następnie uczennice naszej szkoły również z łatwością zwyciężyły w dwóch setach z VII LO.
Mecz pomiędzy III LO, a IV LO był świetnym widowiskiem, które zakończyło się zwycięstwem III LO 2:1.
W przedostatnim meczu zawodniczki I LO bez problemu poradziły sobie z przeciwniczkami, zwyciężając 2:0 z III LO.
Ostatni mecz zakończył się zwycięstwem VII LO z IV LO 2:0
Ostatecznie turniej zakończył się zwycięstwem zawodniczek I LO, które ani na moment nie straciły koncentracji i pokazały wolę walki, zaangażowanie i wielkie umiejętności. Do boju poprowadził je niezastąpiony klub kibica pod przewodnictwem wspaniałych maskotek, które dopingowały zawodniczki do ostatniej piłki.

Po turnieju wybrano najlepszą zawodniczkę z poszczególnych drużyn:

I LO - Barbara Gębiś
III LO – Izabela Nowak
IV LO – Justyna Molczyk
VII LO - Natalia Ciesla


JESTEŚMY BARDZO DUMNI Z NASZYCH REPREZENTANTEK!

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu