Matematyczne sukcesy uczniów I LO

Uczniowie Norbert Brodziński, Marcin Furgał, Marek Świątek (IIIb) oraz Bogdan Łątka (IIb) zostali laureatamiTarnowskiego Turnieju Matematycznego. Opiekunem uczniów jest mgr Danuta Srebro.

Uczeń Paweł Urban (IIIk) został laureatem I stopnia konkursu o "Złoty Indeks" Politechniki Krakowskiej. Opiekunem ucznia jest mgr Tomasz Zaucha.

Do trzeciego (finałowego) etapu Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" kwalifikację uzyskali następujący uczniowie : Daniel Gacek, Marcin Furgał, Marek Świątek, Aleksandra Świątek, Michał Fedor (IIIb), Aneta Wielgus (IIIe), Filip Jurczak, Jakub Ptak, Paweł Urban (IIIk), Piotr Kubala, Aleksander Kipiela (IIb).
Opiekunami uczniów są : dr Beata Milówka, mgr Danuta Srebro i mgr Tomasz Zaucha.