Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznej edycji zawodów sportowych - Międzyszkolna Tarnowska Liga Strzelecka. Pierwsza Runda Ligi Strzeleckiej odbyła się w listopadzie a ostatnia w kwietniu.
W rozgrywkach wzięło udział 15 szkół. Nasze  dziewczęta drużynowo zajęły 1 miejsce, natomiast chłopcy stanęli na drugim stopniu podium. Indywidualnie najlepsza okazała się Aleksandra Mitera z klasy 4D wygrywając konkurencję karabinu pneumatycznego. Na czwartym miejscu uplasowała się Kinga Świerczek z klasy 2B oraz na miejscu szóstym Adrianna Brodzińska z klasy 2E. W konkurencji pistoletu pneumatycznego drugie miejsce zajęła Amelia Kawalec z klasy 1E. W konkurencji chłopców cenne punkty w karabinie pneumatycznym zdobyli Kacper Sacha z 2B, Olivier Patorski z 1A oraz Maksymilian Czerniak z 4B. Natomiast w konkurencji pistoletu pneumatycznego drugie miejsce zajął Radosław Wałaszek z klasy 4B.
Wszystkim uczniom biorącym udział w Lidze Strzeleckiej serdecznie gratulujemy!
Opiekunem uczniów jest mgr Olga Jędrusiak.