Piłkarki nożne z I LO w finale!

21 listopada 2013 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w eliminacjach do Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Tarnowa szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Mościcach. Udział wzięły 4 drużyny:  Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Techniczno Zawodowych, Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Tarnowie oraz I LO. Dziewczyny bardzo dobrze wywiązały się z roli faworyta i pewnie awansowały do finału, który odbędzie się 10 stycznia i wtedy to zmierzą się z 3 najlepszymi szkołami wyłonionymi z pozostałych trzech grup eliminacyjnych. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym 2 x 7 minut. Towarzyszyła zacięta, ale uczciwa rywalizacja. Nie tracąc żadnej bramki i wygrywając wysoko z każdym przeciwnikiem reprezentacja  naszej szkoły zajęła bardzo pewnie I miejsce. Gratulujemy  !

Wyniki spotkań:

I LO T-ów – ZST 5: 0

ZSTZ – I LO T-ów 0 :2

I LO T-ów – RzSZT 2: 0

Skład: Marlena Sowa, Nikoletta Błyskal ( kpt.), Zuzanna Wielgus, Marta Chmioła, Gabriela Burzawa, Oliwia Podobińska, Natalia Kielawa, Natalia Kiełbasa, Patrycja Pichner,  Magdalena Drogoś, Agata Schabowska (bramkarz)

Opiekun : mgr Urszula Świerczek

Relacja: Basia Gębiś

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu