Puchar Prezesa Fundacji Semper Primus zdobyty !

Siatkarze naszej szkoły kontynuują swoją dobrą passę.W dniu 19.11.2013 r. rozegraliśmy w naszej hali towarzyski Turniej o Puchar Prezesa Fundacji Semper Primus .Na starcie stanęło cztery drużyny : Zespół Szkół Budowlanych ,Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych ,VI Liceum Ogólnokształcące oraz reprezentacja naszej szkoły . Zawody rozgrywane były systemem „ każdy z każdym ” dwa sety. Nasz zespół w pierwszym spotkaniu podjął drużynę z VI LO początek spotkania był wyrównany jednak przy stanie 11:11 nasz zespół odskoczył i do końca spotkania dyktował warunki, pewnie zwyciężając 2: 0.

Drugi mecz ZSB zakończył się remisem 1 : 1 . Pierwszy set wygrany wysoko, natomiast w końcówce drugiego seta uciekło nam przyjęcie , popełniliśmy błędy w obronie oraz w ataku w konsekwencji przegraliśmy seta. Trzecie spotkanie okazało się najbardziej wyrównanym pojedynkiem całego turnieju ,obfitującym w wiele efektywnych akcji. Nasi zawodnicy walczyli do końca z ogromnym zaangażowaniem co przełożyło się na zwycięstwo w dwóch setach i zdobycie przez naszych siatkarzy Pucharu Prezesa Fundacji Semper Primus przy I LO w Tarnowie. Wyróżnionym zawodnikiem naszej drużyny został Daniel Gacek. Trzymamy mocno kciuki za naszych siatkarzy w kolejnym turnieju.

Ostateczna kolejność :

1.miejsce I LO
2.miejsce ZSB
3.miejsce ZSME
4.miejsce VI LO

Skład reprezentacji : Moskal Łukasz, Kózka Oskar, Mącior Jan , Minnich Adrian ,Gacek Daniel, Fura Tomasz, Witek Dawid, Wajda Mateusz, Kubiński Radosław, Kaliński Konrad ,Kozioł Patryk, Stempak Patryk

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu