• Witamy na stronie I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce. 460 lat tradycji
    Zapraszamy do I LO w Tarnowie!

• Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacujną I Liceum Ogólnokształcącego im. Kaziemierza Brodzińskiego w Tarnowie
    Rekrutacja 2022/2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacujną I Liceum Ogólnokształcącego
    im. Kaziemierza Brodzińskiego w Tarnowie

• Just an example
    Najlepsze Licea 2022

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce w Rankingu Szkół Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy"

SAPERE AUDE
"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"

DNI OTWARTE W I LO

Zapraszamy na Dni Otwarte w I LO, które odbęda się 30 i 31 maja 2022r.

„Pomożesz bo możesz”

Zachęcamy do włączenia się do akcji pomocy dla Szymona - rejestracji potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych, która odbędzie się 31 maja 2022r. o godz. 9:00 w auli Centrum Kształcenia Zawodowego w Tarnowie.

Laureatka konkursu IPN

Dagmara Fido z kl. 2c zajęła I miejsce w III edycji konkursu „Tak jak ptaki na wolności – harcerze w obliczu II wojny światowej”.

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – fizyka

Miło nam poinformować, że uczeń Kacper Wielgat (3b) uzyskał tytuł laureata III stopnia z fizyki podczas finałowych zawodów XV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”. Tytuł finalisty w tych samych zawodach z fizyki uzyskał Mateusz Tokarz (3b).

Bookcrossing – przyłącz się!

Obok drzwi do biblioteki szkolnej powrócił regał przeznaczony na bookcrossing – akcję mającą na celu łączenie miłośników czytania.

Mistrz Polski w Bilardzie

Adam Swadźba - uczeń klasy 1c - został dwukrotnym Mistrzem Polski Juniorów 2022!

Noc Muzeów

Kolejna Noc Muzeów za nami. Już od kilkunastu lat tarnowskie instytucje kultury włączają się w ogólnopolską inicjatywę Nocy Muzeów, a w tym roku dołączyło do nich także Muzeum Diecezjalne.

Konkurs rozstrzygnięty

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu organizowanego przez bibliotekę szkolną.

sekret1lo@umt.tarnow.pl
Odwiedź nas!