Sukcesy uczniów w VI Ponadgimnazjalnym Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Górach "Beskid Sądecki"

konk turyst 2015 1W dniu 2 marca 2015 roku odbył się VI Ponadgimnazjalny Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Górach "Beskid Sądecki" organizowany przez Społeczne Gimnazjum Matematyczno-Przyrodnicze STO w Tarnowie oraz przez Oddział Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w Tarnowie.

W konkursie wzięło udział sześcioro uczniów z naszej szkoły będących równocześnie członkami Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego PTTK "Trawers": Michał Cichy II E, Ewelina Kapusta III K, Aleksander Kipiela II B, Agata Knapik II F, Igor Noga I H oraz Szymon Skorupski I B.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła uczennica Ewelina Kapusta, tuż za podium na czwartym miejscu znalazł się Aleksander Kipiela, zaś ósme miejsce przypadło Agacie Knapik.

Opiekun: mgr Wojciech Krakowski

konk turyst 2015 2