Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. K. Brodzińskiego w Tarnowie pragnie poinformować o organizowanym dla uczniów kl. VIII szkół podstawowych kółku fizycznym i zaprasza uczniów Państwa Szkoły do uczestniczenia w zajęciach kółka fizycznego w pracowniach fizycznych naszej szkoły.

Zapraszamy uczniów zainteresowanych naukami matematyczno-przyrodniczymi, a w szczególności uczestników konkursów przedmiotowych z fizyki i matematyki.
W okresie III – VI.2020 r. planujemy 10 nieodpłatnych dla uczestników spotkań po 1,5 godz. Zajęcia o charakterze ćwiczeń laboratoryjnych poprowadzi mgr Marek Lipiński.
Uczestnicy wykonywać będą doświadczenia i eksperymenty pomiarowe w kilkuosobowych zespołach.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się po zakończeniu okresu zawieszenia zajęć w szkołach.