Odkryj nową pasję…

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli i uczniów do wzięcia udziału w warsztatach kaligrafii renesansowej połączonych z wykładem dotyczącym historii pisma renesansowego. 

Uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Kot kl 3c, Emilia Krupa kl 3c oraz Magdalena Bednarenko kl 4c zakwalifikowali się do kolejnego etapu Ogólnopolskiej „Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH”, a do finału Olimpiady Wiedzy Chemicznej UJ zakwalifikował się uczeń Wiktor Broda kl 3c Opiekunem uczniów jest dr inż. Agnieszka Kubala.

W czwartek 11 stycznia odbył się finał diecezjalnego etapu Olimpiady Teologii Katolickiej. Tegoroczny temat brzmiał: "Bóg jest Miłością objawioną w Słowie".

Do zawodów II stopnia LIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowało się 6 uczennic z naszej szkoły: Maria Jóźwiak z kl. 3B (opieka - mgr J.Skolmowska), Maria Kizior, Zuzanna Łukasik, Julia Marek, Wiktoria Mrozik z kl. 3A oraz Dominika Nowotarska z kl. 2D (opieka: mgr A. Wrzesień). Jedna z uczennic - Maria Kizior uzyskała najwyższy wynik w Małopolsce.