Tegoroczni maturzyści będą mogli odebrać świadectwa z egzaminu maturalnego w dniu 9 lipca 2024 r. w godz. 9:00 - 11:00 w wyznaczonych salach:

Klasy A, B – sala 1-5

Klasa C – sala IP

Klasy D, E – sala 1-11

Klasa F – sala 1-12

Z ogromną dumą informujemy, że kolejna osoba naszej szkoły - Julia Magiera (kl. 3D) zdała międzynarodowy egzamin z języka francuskiego DELF (Diplôme d'Etudes en Langue Française) i uzyskała certyfikat na poziomie A2. Serdecznie gratulujemy!

W mijającym roku szkolnym odbył się XI Szkolny Konkurs Matematyczny "O jeden poziom abstrakcji wyżej". Podobnie jak w latach ubiegłych, konkurs ten był objęty patronatem Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki UJ w Krakowie.

Najaktywniejsi czytelnicy w naszym Liceum w roku szkolnym 2023/2024 – rozstrzygnięcie całorocznego konkursu.