doradztwo full

Informujemy uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie, że od tego roku szkolnego na Instagramie zostało założone konto z zakresu doradztwa zawodowego @doradztwozawodowe1lo .

Chcemy, aby nasi uczniowie za pomocą tego kanału byli na bieżąco informowani o ciekawych ofertach edukacyjnych szkół i uczelni wyższych, organizowanych kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje, Targach Pracy i Targach Edukacyjnych, nowych trendach ze świata zawodów.

Zapraszamy również do współredagowania tego kanału. Jeżeli znacie strony związane z tą tematyką, posiadacie informacje o interesujących wydarzeniach, spotkaniach, kursach, warsztatach, wykładach dajcie nam znać. WSPÓLNIE PLANUJMY SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!!!