Przez trzy dni od 21-23 marca uczniowie naszej szkoły mieli możliwość doświadczyć innego, niż na co dzień, kontaktu z Bogiem. Spotykaliśmy się w tarnowskiej Katedrze na rekolekcjach wielkopostnych, które prowadził dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży ks. Marcin Baran.

Każdego dnia mieliśmy okazję posłuchać konferencji wygłoszonej przez ks. Marcina oraz świadectwa zaproszonych gości. W poniedziałek usłyszeliśmy Kacpra, zaangażowanego w działalność synaj.tv, a we wtorek o swoim doświadczeniu spowiedzi i spotkaniu z Bogiem opowiedziała nam Ola, uczennica naszej szkoły.
Codziennie przeżywaliśmy też czas wspólnej modlitwy podczas nabożeństw - adoracji Najświętszego Sakramentu oraz drogi krzyżowej. Ostatniego dnia każdy z nas miał możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Zwieńczeniem rekolekcji była Eucharystia.
Dziękujemy uczniom grającym i śpiewającym w scholi oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza, a także wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia.