Ruszył nabór do Jury Młodzieżowego 36. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Nabór do Jury składa się z trzech etapów:

• Pierwszym etapem naboru jest deklaracja uczestnictwa i udział w trzech bezpłatnych wykładach poprowadzonych przez filmoznawców w Kinie Marzenie.

• Drugim etapem naboru jest stworzenie recenzji dowolnego filmu w formie pisemnej, video lub nagrania dźwiękowego zgodnie z załączonym regulaminem naboru. Prace należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 kwietnia 2022 roku.

• Trzecim etapem jest udział wyłonionych jurorów w ocenie filmów 36. Tarnowskiej Nagrody Filmowej.

Aby zgłosić swój akces do prac w Jury Młodzieżowym uczeń po wcześniejszym uzgodnieniu ze szkołą i otrzymaniu zgody powinien przynieść wypełnione formularze i wrzucić do skrzynki znajdującej się w holu Kina Marzenie, ul. Staszica 4 w godzinach: 12.00 – 19.00 do 8 kwietnia 2022 roku.

Wszystkie informacje oraz informacje znajdują się TUTAJ.

Zainteresowani uczniowie mogą się zgłaszać do pani mgr Agnieszki Wrzesień.