60 uczniów z naszej szkoły, jak co roku, wzięło udział w XXXIII Małopolskim Złazie Patriotyczno - Turystycznym “Szlakami Legionistów Łowczówek 2022” organizowanym przez PTTK o/Tarnów.

W środę 09.11.2022 przy sprzyjającej pogodzie przeszliśmy trasę czarnym szlakiem z Pleśnej na Cmentarz Legionistów w Łowczówku. Na miejscu odbyły się uroczyści upamiętniające bohaterską postawę żołnierzy w czasie I wojny światowej. Uczniowie klasy 2b przygotowali piękny wieniec, który zajął III miejsce w konkursie, a następnie został złożony przy kaplicy cmentarnej. Po uroczystościach zeszliśmy czarnym szlakiem do Pleśnej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie szkoły oraz opiekunom p. Wojciechowi Krakowskiemu,  p. Annie Żak i p. Katarzynie Kliś.