Jak nie bać się wyzwań? Jak odnaleźć się na rynku pracy?

W dniu 07.11.2022r. w naszej szkole gościliśmy naszego absolwenta Pana Prezesa Jacka Kędziora partnera zarządzającego E.Y Polska i EY CESA.

Firma E.Y jest światowym liderem na rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, consulting oraz strategie i transakcje.

W spotkaniu z przedsiębiorcą udział wzięli uczniowie klas 2c, 3c, 4b, 3f, 3d, 3b, 3e, 2a, 2b, 3a.

Podczas spotkania Pan Prezes Jacek Kędzior przedstawił uczniom misję firmy, zakres jej działalności oraz przekazał jakie ważne wartości z punktu widzenia menedżera potrzebne są w budowaniu naszego życia zawodowego. Zaufanie, partnerstwo, uczciwość, autentyczność, ciekawość  poznawania świata to te wartości, które mają znaczenie w życiu zawodowym. Pan Prezes podkreślał, że nie zawsze podejmowane działania przynoszą pożądane rezultaty, dlatego warto je analizować i wyciągać z nich wnioski po to, aby móc dalej realizować zamierzone cele. Młodzież miała również okazję do zadawania pytań związanych z  pracą w korporacji, kompetencjami pracowników oraz sposobem na osiągnięcie sukcesu.

Wizyta Pana Jacka Kędziora z pewnością będzie inspiracją i motywacją dla młodzieży do planowania  dalszej ścieżki edukacyjnej i kariery zawodowej.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Prezesowi za spotkanie.