Dnia 14.04. odbył się XXIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej organizowany przez IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie-Mościcach, w którym naszą szkołę reprezentowały Gabriela Gibała (kl. 3 C), Patrycja Zegar (kl. 4 A) i Julia Załęska (kl. 4 C).

Zdaniem Jury poziom tegorocznej edycji konkursu był wyjątkowo wysoki, wybór zwycięzców wyjątkowo trudny, a konkurencja także wyjątkowo duża, ponieważ w kategorii szkół ponadpodstawowych wystąpiło aż 22 wykonawców - miłośników języka i muzyki francuskiej. Tym bardziej z dumą przyjęliśmy werdykt Jury, które przyznało wyróżnienie dla Julii Załęskiej, a dla Patrycji Zegar - 1. miejsce za przepiękną interpretację piosenki Lary Fabian "Je t'aime". Félicitations!