19 kwietnia w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie miała miejsce gala II Konkursu „Patrzer” – przygoda zaczyna się tuż za progiem. Sfotografuj to, co zobaczyłeś. Zrób z tego opowieść.

Organizatorami konkursu był tarnowski oddział Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oddział w Tarnowie oraz Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych podjęli się zadania stworzenia fotoreportażu wraz z opisem wykonanych zdjęć. Prace wykonane przez uczniów ukazały miejsca z ich otoczenia, które ich zachwyciły. Wśród nagrodzonych prac byli uczniowie naszej szkoły: Igor Kamiński, Nikola Majcher oraz Małgorzata Kmiecicka. Prace uczniów zostały dostrzeżone i uhonorowane przez jury konkursu. Praca Małgorzaty Kmiecickiej z klasy 2 E zajęła II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych jednocześnie przyznano jej nagrodę publiczności, którą przyznali internauci głosujący poprzez portal: tarnow.gosc.pl. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!