12 kwietnia dziewięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w  XII Ogólnopolskim Konkursie Logicznym organizowanym przez Wydział Filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Celem Konkursu jest rozwijanie sprawności logicznych uczniów i popularyzowanie logiki jako nauki o sposobach ścisłego formułowania myśli, poprawnego rozumowania i właściwego uzasadniania twierdzeń.

Miło nam poinformować, że czworo uczniów zakwalifikowało się do finału konkursu, który odbędzie się na KUL-u dnia 13 czerwca. Naszą szkołę reprezentować będą w tych zmaganiach: Helena Skubisz (klasa 1 C), Paulina Maciaszek (1 E), Hanna Wojciechowska (2 F) i Mateusz Szczepański (2 B)
Gratulujemy Finalistom i życzymy powodzenia a wszystkim uczestnikom Konkursu dziękujemy za podjęty trud rozwiązywania niezliczonej liczby zadań i problemów logicznych.
Opiekunką uczniów jest dr Grażyna Potępa- nauczycielka filozofii i etyki.