Rekolekcje - dzień 1

Za nami pierwszy dzień rekolekcji wielkopostnych, które przeżywamy wspólnie z uczniami VII Liceum Ogólnokształcącego. W tym roku spotkanie prowadzi ksiądz Józef Partyka, który mówił dzisiaj o pięknie Miłości, którą pragnie obdarzać nas Pan Bóg i o tym, jak często tego nie dostrzegamy. Zachęcał, aby nie zatrzymywać się wyłącznie na wartościach doczesnych, a także abyśmy nie bali się podejmować trudu w pogłębianiu relacji z Chrystusem opartej. Po konferencji mieliśmy okazję spotkać żywego Jezusa - przeżywaliśmy adorację Najświętszego Sakramentu.

Zachęcamy wszystkich do udziału w rekolekcjach w pozostałe dni!