460ILOR1

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5).

Sukces naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej UJ

Laureatami Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ zostali: Filip Latocha 3c, Krystian Skowron3c, Jakub Ożga3f. Uczniowie Ci otrzymają indeks na Wydział Chemii UJ. Wśród finalistów można wymienić: Igora Lichockiego 3c, Jakuba Żołądź 3c, Kamila Góreckiego 3f, Darię Haraf 3f, Dominika Pawluka 3f, Radosława Starzyka 3f, Łukasza Tubek 3f. W klasach drugich finalistami zostali: Nikola Majcher 2c, Jan Filipowicz 2c, Jakub Szczepański 2c, Aleksandra Burnagiel 2c, Julia Lis 2c. Opiekunem uczniów jest dr inż. Agnieszka Kubala. Gratulujemy uczniom sukcesów!