460ILOR1

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5).

„O jeden poziom abstrakcji wyżej” 2019/2020

Finał VII Szkolnego Konkursu Matematycznego „O jeden poziom abstrakcji wyżej” nie odbył się z powodu pandemii koronawirusa. W związku z tym zwycięzcami tegorocznego konkursu zostają uczniowie, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w liście rankingowej po sześciu etapach :
Miłosz Adamczyk (2b) - I miejsce
Mikołaj Duch (3b) - II miejsce
Marcin Rylski (2b) - III miejsce
Opiekunami uczniów są mgr K. Horbacewicz i mgr R. Żywiec.
Oficjalne wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się po przywróceniu nauki w szkole.
Projekt ten, zmierzający do otoczenia opieką uczniów I LO zainteresowanych matematyką, jest objęty patronatem Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku 2020.