I LO na pierwszym miejscu Międzyszkolnej Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej!

Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z pandemią COVID-19, rozgrywki Międzyszkolnej Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej zostały wstrzymane w miesiącu marcu. Organizatorzy zawodów strzeleckich postanowili zakończyć i podsumować rozgrywki ligi po 5 rundach. Znamy już oficjalne wyniki. W rozgrywkach wzięło udział 12 tarnowskich szkół ponadpodstawowych. Nasza szkoła zajęła najwyższe miejsce na podium w generalnej klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców, wyprzedzając w obu konkurencjach ZSEG oraz XVI LO. Indywidualnie najlepszymi strzelcami okazali się: Aleksandra Mitera z klasy 1D – 3 miejsce karabin pneumatyczny, Kinga Niemiec  z klasy 2D – 1 miejsce pistolet pneumatyczny, Maciej Świątek z klasy 3k -1 miejsce karabin pneumatyczny oraz Tomasz Marek z klasy 2D – 2 miejsce karabin pneumatyczny. Łącznie w rozgrywkach Międzyszkolnej Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej brało udział 45 uczniów naszej szkoły, którzy zdobywając cenne punkty przyczynili się do sukcesu zespołowego. Dziękujemy serdecznie i gratulujemy!

Komunikat z zawodów znajduje się na stronie TKS LOK Tarnów.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu