Artystyczne sukcesy naszych uczniów

walentynki2015Choć Walentynki już dawno za nami, zawsze miło jest wspomnieć o sukcesach naszych Uczniów.

Podczas tegorocznego XV Tarnowskiego Dnia Zakochanych wokaliści I LO byli bezkonkurencyjny. W Tarnowskim Przeglądzie Piosenek o Miłości I Nagrodę - „Złotą Różę” zdobyła Katarzyna Pasek za piosenkę  „Nieubłagany” (akompaniament - Dominik Fitrzyk), II nagrodę - „Srebrną Różę” zdobyła Kinga Jasnosz za piosenkę - „One and only” (akompaniament - Filip Kot),III nagrodę - „Herbacianą Różę” przyznano Paulinie ŻurekDawidowi Mik za "Et Si Tu N'existais Pas” (akompaniament - Filip Kot, Aleksandra Grębosz, Mikołaj Bajorek).

Ponadto, Weronika Boryczko została nagrodzona wyróżnieniem za wykonanie „Bound to you", a Zespół Muzyczny "timoV" - Nagrodą Publiczności - „Czerwoną Różą”

Także w konkursie recytatorskim nasi artyści zdobyli dwie najważniejsze nagrody. I miejsce - „Złote Pióro”  zdobyła  Paulina  Żurek  za wiersz „Apel do codziennego mordercy”, a II miejsce - „Srebrne Pióro”Mikołaj Bajorek za wiersz „Muzyka bezdźwięczna”.

Fotorelacja z konkursu na https://www.tarnow.net.pl/index.php?pokaz=wiadomosc&id=16585

Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY!

 

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu