SAPERE AUDE

"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"

Konkurs dla naszych maturzystów

Concilium Civitas – grupa polskich profesorów nauk społecznych pracujących w czołowych zagranicznych uczelniach – postanowiła dowidzieć się, jakiej przyszłości chcą i oczekują Polacy wchodzący w dorosłość. Służy temu ogłoszony z inicjatywy Concilium konkurs dla maturzystów na esej pod hasłem „Ja, Polska. Europa, świat – 2040”. Autorzy 100 najciekawszych prac będą zaproszeni do Młodego Concilium i na koszt organizatorów wezmą udział w lipcu 2020 roku w Warszawie w debatach z członkami Concilium Civitas. O siedmiu pierwszych laureatów konkursu będą rywalizowały – oferujące im zwolnienie z czesnego – zaliczane do najlepszych uczelnie niepubliczne: Akademia Leona Koźmińskiego, Collegium Civitas, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych i Uniwersytet SWPS. Przewidziane są też nagrody finansowe. Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija 15 stycznia 2020, a napisane prace trzeba wysłać do 24 lutego 2020. Więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe pod adresem https://conciliumcivitas.pl/konkurs/

na stronach
I Liceum Ogólnokształcącego
w Tarnowie.

Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna
z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce.

460 lat tradycji

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"