Osiągnięcia uczniów I LO w Tarnowie w olimpiadach historycznych i prawnych

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej Szkoły awansowali do etapów okręgowych następujących Olimpiad:
Olimpiada Historyczna: Jakub Hońdo (2g), Wojciech Opioła (2g).
Olimpiada Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego 1877-1922: Wojciech Kantor (3g), Jakub Hońdo (2g), Jacek Kierach (2g), Daniel Broccato (2g).
Olimpiada Wiedzy o Prawie: Karolina Padło (3g), Kamil Nowak (3g), Krystian Karczewski (2g), Zofia Żak (1ag).
Opiekunem uczniów jest dr Janusz Kowal.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.