Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5).

Wyróżnienia uczniów I LO w "Kangurze Matematycznym" 2018

W tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu "Kangur matematyczny" uczniowie naszej szkoły zdobyli wyróżnienia.

W kategorii JUNIOR (uczniowie klas pierwszych) wyróżnienie otrzymali : Mikołaj Duch, Antoni Chudy (1b) i Grzegorz Dynak (1k).

W kategorii  STUDENT (uczniowie klas drugich i trzecich) wyróżnienia  otrzymali : Wojciech Michałek (2h), Dawid Migacz (3k), Albert Surmacz (3f).

Opiekunami uczniów są :  dr Beata Milówka oraz mgr Danuta Srebro.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w roku szkolnym 2018/2019.