Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5).

Gra miejska z okazji 460-lecia I LO

W czwartek 3 października odbędzie się Gra miejska przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich miasta Tarnowa.

Gra miejska będzie związana z odnalezieniem na Tarnowskiej Starówce miejsc związanych z historią I LO, a szczególnie z jego absolwentami zasłużonymi na rzecz kultury, nauki i turystyki w Polsce.