bn 20 21

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Dni Edukacji Międzynarodowej

Jeśli chcesz dowiedzieć się co zrobić, by studiować za granicą, poznać ofertę edukacyjną renomowanych uniwersytetów i szkół wyższych, uzyskać informacje o stypendiach i niższych opłatach za studia dla obywateli UE, a także spotkać się z przedstawicielami zagranicznych instytucji edukacyjnych z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii, Austrii, Kanady, USA, Chin i innych krajów - dołącz do nas! 17 października organizujemy 1-dniowy wyjazd dla uczniów klas pierwszych do Krakowa na targi edukacyjne "Dni Edukacji Międzynarodowej" (Hotel Park Inn by Radisson). Są to jedne z największych w Europie targów edukacji zagranicznej! Więcej informacji na stronie: https://www.balticcouncil.pl/pl/Targi-i-seminaria/targi-edukacyjne-dni-edukacji-/
Zapisy u p. Marzeny Tatarczuch i Małgorzaty Dudek. Zapraszamy :-) Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu