Od Waszych głosów zależy sukces naszej drużyny w finałowym etapie konkursu!

Drużyna KADRAILO reprezentująca naszą szkołę w składzie: Izabela Guła (2Eg), Paweł Skotnicki (2Eg), Nikodem Jaworski (2Eg) bierze aktualnie udział w finałowej części Europejskiego Konkursu Statystycznego jako jedna z pięciu najlepszych drużyn w Polsce. Kto zostanie zakwalifikowany do finału zależy częściowo od Was - oceny internautów oraz jury z wagą po 50% wyłonią po 2 najlepsze filmy z każdej kategorii, które zostaną zgłoszone do części europejskiej Konkursu.

Bardzo serdecznie prosimy całą społeczność 1LO (i nie tylko) o oddanie swojego głosu na naszą drużynę pod linkiem:

https://rejestracja.stat.gov.pl/GlosowanieEKS/Konkurs/KategoriaA

Oddając swój głos KADRAILO dajecie nam szansę na reprezentowanie Polski w europejskiej części konkursu!

Głosowanie trwa do 06.05.2021 r.

Opiekunem drużyny jest nauczyciel matematyki mgr Anna Smoleń.