„Matematyczna Wideomania, czyli matematyka okiem sympatyka” to konkurs organizowany przez Instytut Matematyki Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: etap otwarty oraz finał. W pierwszym etapie niezależnie od siebie uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych przygotowują materiały wideo (filmy w formacie MP4, trwające od 3 do 6 minut), prezentujące zagadnienia związane z matematyką. Uczniowie naszej szkoły:

Zuzanna Kozdrój, Kornelia Kajmowicz oraz Zuzanna Idzik - uczennice klasy II G przygotowały film pt.: "Algorytm miłosci"

Maciej Małek, Jakub Czochara, Patryk Szara oraz Tomasz Sztorc - uczniowie klasy II F przygotowali film pt.: "Gry liczbowe - analiza"

Etap otwarty za nami !

Drodzy widzowie teraz potrzebujemy Waszej pomocy i polubień pod filmami tak, abyśmy mogli zakwalifikować się do etapu finałowego !!!

Serdecznie dziękujemy !!!